شرکت مهندسی طلوع آرین هوشمند

نام رسمی شرکت  شرکت مهندسی طلوع آرین هوشمند
نام تجاری شرکت  طلوع آرین
شماره عضویت در سندیکا  ۱۲۸
مدیر عامل  مهندس مصطفی ابراهیمیان
سال تاسیس  ۱۳۸۸
زمینه فعالیت کلید واژه  
توضیحات  ارائه دهنده سخت افزار، نرم افزارها و خدمات ارزش افزوده در حوزه ردیابی خودرو و پرسنل مبتنی بر GPS/GSM و سیستم‌های هوشمند مدیریت ناوگان 
تلفن، فکس  ۰۲۱  ۸۸۸۶۰۴۸۶   ۸۸۸۶۰۴۸۶  
نشانی شهر  تهران 
نشانی  میدان هفت تیر – خیابان کریم خان زند- بین خردمند جنوبی و ادیب – پلاک ۷۶- طبقه ۴
وب سایت   www.aryan-co.ir
پست الکترونیکی  info@aryan-co.ir

 

معرفی شرکت و زمینه کاری: شرکت مهندسی طلوع در سال ۱۳۸۱ توسط تعدادی از فارغ التحصیلان دانشکده برق دانشگاه صنعتی شریف تاسیس گردید. این شرکت فعالیت خود را با سیستم های سخت افزاری، نرم افزاری و اتوماسیون صنعتی آغاز کرد و سپس دامنه فعالیت های خود را به سیستم های اتوماسیون ورود اطلاعات و ردیابی و شناسایی و AVL (ردیابی خودرو) گسترش داد.

در سال ۱۳۸۷ شرکت مهندسی طلوع آرین هوشمند در کنار شرکت طلوع به صورت مستقل فعالیت خود را در زمینه سیستم های ردیابی مبتنی بر GPS و GSM  در ایران آغاز نمود و به عنوان تخصصی ترین شرکت ایرانی تا کنون مجری بزرگترین پروژه های کشور در این زمینه بوده است.

این شرکت دارای نیروهای متخصص فنی جهت ارائه راه حل، مشاوره، ارتقاء، خدمات و پشتیبانی محصولات ردیابی بوده و جهت رفاه حال مشتریان و جهت تسریع و تسهیل در ارائه خدمات به مشتریان خود دارای نمایندگان فعال در کلیه استان های کشور می­باشد.

انواع مجوز های دریافتی و رتبه بندی آنها: مجوز نظام صنفی، انفورماتیک

نرم افزارها: TAVL

محصولات: ردیاب خودرو و اشخاص (GPS)

پروژه های در دست اقدام:– اورژانس تهران- اورژانس قزوین- اورژانس مشهد- امداد خودرو سایپا- شهرداری اصفهان – حمل و نقل بین المللی – مجتمع گاز پارس جنوبی(SPGC) – شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران- انجمن صنفی کارفرمایی حفاران استان تهران و …